امروز:

مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت با گرایش مال


پایان نامه حسابداری
مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت با گرایش مالی

مقاله لاتین به همراه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری- ارائه داده ها و اطلاعات مالی شرکت ها
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138
0938-433-0138


پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری- تجزیه و تحلیل داده های آماری
پایان نامه حسابداری
مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت با گرایش مالی مقاله لاتین به همراه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری- ارائه داده ها و اطلاعات مالی شرکت ها پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری- تجزیه و تحلیل داده های آماری
لیست مقالات

ماهیت تئوری حسابداری

حسابداران در دنیا معتقدند که تئوری حسابداری و استانداردهای حسابداری را باید از طریق فرایند تکامل تدریجی بهبود بخشید.

اطلاعات حسابداری وسیله ای است برای رسیدن به هدف. هدف این است که استفاده کنندگان از اطلاعات حسابداری بتوانند به نحو مقتضی از اطلاعات استفاده کنند.

واكاوی الواح گلی استحكامات تخت جمشید با تمركز بر شیوه حسابداری و دفترداری

چكیده: هدف پژوهش پیش رو، بررسی تاریخچه حسابداری با استفاده از كتیبه های باروی تخت جمشید است. شصت و پنج لوح حسابداری از 2087 كتیبه منتشر شده ریچارد هلك (1969) و یك لوح از صد و پنجاه كتیبه منتشر شده عبدالمجید ارفعی ( 1387 ) مورد بررسی قرار گرفت.
 softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138
0938-433-0138این تحقیق به کوشش دکتر محمد نمازی و فاطمه تاک انجام شده است. جهت دانلود به لینک زیر مراجعه کنید.

پیاده سازی مبنای تعهدی کامل در سازمان های دولتی
اغلب استانداردهای حسابداری بخش دولتی، با این فرض تدوین می شود که دولت درگیر فعالیتهای بیطرفانه و غیرانتفاعی است و وظیفه حسابداری دولتی، به گزارش فراغت دولت از بودجه، شرح تأمین و مصرف وجوه محدود می شود و نیازی به محاسبه دقیق نتایج عملکرد و وضعیت مالی دولت نیست، بنابراین، همان مبنای نقدی جوابگوی نیازهای اطلاعات مالی دولت است و نیازی به مبنای تعهدی کامل نیست. اما اخیراً در بعضی از کشورها، از جمله بریتانیا، زلاند نو و استرالیا، رویکردی به سوی استفاده از مبنای تعهدی کامل در حسابداری بخش عمومی ایجاد شده است
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138
0938-433-0138


حسابداری نیازی برای همه - رشید تاتلی
 حسابداری را نیازی برای همگان خوانده‌ایم علت آن را استفاده زیاد و مستمر از اطلاعات حسابداری در زندگی روزمره، بیان می‌كنیم. حسابداری شاید آن چیزی نباشد كه شما درباره‌اش فكر می‌كنید. به این خاطر كه همه ما در زندگی عادی خود از اصطلاحات ابتدایی و بنیادی حسابداری استفاده می‌كنیم، امّا به طور دقیق نمی‌دانیم كه چه كاربردهایی دارند. ما با توجه به محیط پیرامون، علایق، تفكّرات و شغل خود، به دلیل بقاء زندگی همواره در حال تصمیم‌گیری اقتصادی هستیم و برای گرفتن تصمیمات صحیح و منطقی، نیازمند این اطلاعاتیم.

مقاله کیفیت سود و وضعیت مالی شرکت ها- دکتر کردستانی و رشید تاتلی

مقاله کیفیت سود و وضعیت مالی شرکت ها- دکتر غلامرضا کردستانی و رشید تاتلی مورخ 14/12/92 در فصلنامه مطالعات حسابداری و حسابرسی وابسته به انجمن حسابداری ایران، پذیرفته شد.
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138
0938-433-0138


در این مقاله کیفیت سود در سه سطح درماندگی، ورشکستگی و سلامت مالی شرکت ها  مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته است. طبقه بندی وضعیت مالی شرکت ها، بر اساس مدل تعدیل شده آلتمن و کیفیت سود نیز  با استفاده از چهار ویژگی کیفی سود شامل کیفیت اقلام تعهدی، پایداری سود، قابلیت پیش بینی و یکنواختی سود اندازه گیری شده است. این مقاله پس از چاپ بارگذاری خواهد شد.
بررسی ویژگی های تقلب در صورت های مالی
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138
0938-433-0138


مقاله مدل تعدیل شده آلتمن و درماندگی مالی نیوتن - کردستانی، تاتلی و کوثری فر
مقاله ارزیابی توان پیش بینی مدل تعدیل شده آلتمن از مراحل درماندگی مالی نیوتن و ورشکستگی شرکت ها - دکتر غلامرضا کردستانی،رشید تاتلی و حمید کوثری فر در مجله علمی و پژوهشی دانش سرمایه گذاری وابسته به انجمن مهندسی مالی ایران، شماره 9 بهار 93 پذیرفته شد.

مقاله ارزیابی توان پیش بینی مدل های ورشکستگی (مقایسه مدل های اولیه و تعدیل شده)- دکتر کردستانی و رشید تاتلی در مجله علمی و پژوهشی دانش حسابرسی وابسته به دیوان محاسبات کشور، پذیرفته شد.

مقاله سود حسابداری در برابر سود اقتصادی - دکتر کردستانی
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138


مقاله دکتر ثقفی و دکتر کردستانی
softazir@gmail.com
azaccount.ir
0938-433-0138

حسابداری به عنوان یک رشته علمی در دانشگاه


نوشته شده در : سه شنبه 15 مهر 1393  توسط : صادقی صلذقی.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه حسابداری مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت با گرایش مالی مقاله لاتین به همراه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری- ارائه داده ها و اطلاعات مالی شرکت ها azsoftir@gmail.com 0938-433-0138 پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری- تجزیه و تحلیل داده های آماری پایان نامه حسابداری مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت با گرایش مالی مقاله لاتین به همراه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری- ارائه داده ها و اطلاعات مالی شرکت ها پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری- تجزیه و تحلیل داده های آماری لیست مقالات ماهیت تئوری حسابداری حسابداران در دنیا معتقدند که تئوری حسابداری و استانداردهای حسابداری را باید از طریق فرایند تکامل تدریجی بهبود بخشید. اطلاعات حسابداری وسیله ای است برای رسیدن به هدف. هدف این است که استفاده کنندگان از اطلاعات حسابداری بتوانند به نحو مقتضی از اطلاعات استفاده کنند. واكاوی الواح گلی استحكامات تخت جمشید با تمركز بر شیوه حسابداری و دفترداری چكیده: هدف پژوهش پیش رو ، بررسی تاریخچه حسابداری با استفاده از كتیبه های باروی تخت جمشید است. شصت و پنج لوح حسابداری از 2087 كتیبه منتشر شده ریچارد هلك (1969) و یك لوح از صد و پنجاه كتیبه منتشر شده عبدالمجید ارفعی ( 1387 ) مورد بررسی قرار گرفت. azsoftir@gmail.com 0938-433-0138 این تحقیق به کوشش دکتر محمد نمازی و فاطمه تاک انجام شده است. جهت دانلود به لینک زیر مراجعه کنید. پیاده سازی مبنای تعهدی کامل در سازمان های دولتی اغلب استانداردهای حسابداری بخش دولتی ، با این فرض تدوین می شود که دولت درگیر فعالیتهای بیطرفانه و غیرانتفاعی است و وظیفه حسابداری دولتی ، به گزارش فراغت دولت از بودجه ، شرح تأمین و مصرف وجوه محدود می شود و نیازی به محاسبه دقیق نتایج عملکرد و وضعیت مالی دولت نیست ، بنابراین ، همان مبنای نقدی جوابگوی نیازهای اطلاعات مالی دولت است و نیازی به مبنای تعهدی کامل نیست. اما اخیراً در بعضی از کشورها ،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات